فایده های تعجب برانگیز لیمو ترش وشیرین

فایده هاي تعجب برانگيز لیموهاي ترش و شيرين  

این آخرین دست آورد پزشكي در طب موثر ، برای سرطان است !
 
با دقت بخوانید و خودتان قضاوت کنید .  

  لیمو (از مرکبات) محصولی معجزه آسا برای کشتن سلول های سرطان است ؛ که 10000 بار قوی تر از شیمی درمانی است .

چرا ما در مورد آن نمی دانیم ؟ چون آزمایشگاه ها (شرکت های دارو سازی)  با ساخت مشابه و مصنوعی آن سود زیادی میبرند . شما هم اکنون می توانید به یک دوست کمک کنید تا از آنها بی نیاز شود و بداند که آب لیمو در پیشگیری از بیماری بسيار مفید است .

طعم آن  شیرین يا ترش ، و لذت بخش  است  و فاقد اثرات وحشتناک  شیمی درمانی  است .

چگونه است که بسیاری از مردم باید بمیرند ، در حالی که این خواص محرمانه و محفوظ  نگه داشته شده است ، تا مبادا منافع شرکت های بزرگ مولتی ميلیونر را به خطر بیفتاد ؟

همانطور که می دانید ، درخت لیمو در دو نوع لیمو شیرین و لیموترش شناخته شده است . شما می توانید از این میوه به روش های مختلف مصرف کنید :

شما می توانید آنرا به صورت استفاده از ، افشره ، نوشابه های آماده ، شربت ،  شیرینی ، روي غذا ، گوشت و غیره ، مصرف کنید .

لیمو بسیاری از خواص را داراست ،  اما  جالب ترین اثر آن در  کیست  و تومورهاست  .

خاصیت این گیاه در بهبود  سرطان از همه نوع ثابت شده  است . برخی از دانشمندان می گویند که در تمامی انواع سرطان بسیار مفید  است .

همچنین به عنوان یک داروی ضد میکروبی در برابر عفونت های باکتریایی و قارچ ، و مقابل انگلهای داخلی و کرم ها موثر است . و همچنین تنظیم کننده فشار خون  بیش از حد بالا و ضد افسردگی ، استرس و اختلالات عصبی است .

منبع این اطلاعات جالب است : این اطلاعات از یکی از بزرگترین تولید کنندگان دارو در جهان می آید ، که می گوید تست های آزمایشگاهی بیش از 20 سال از سال 1970 ، نشان داد که عصاره لیمو در تخریب سلول های  بدخیم   در 12 نوع سرطان ، از جمله روده بزرگ ،  پستان ، پروستات ، ریه  و لوزالمعده ، و ... تاثیر دارد .

ترکیبات این میوه 10،000 بار بهتر از محصول  Adriamycin ، و مواد دارویی که به طور معمول در شیمی درمانی در جهان استفاده می شود ، کاهش رشد سلولهای سرطانی را نشان داد . و چه شگفت آور است،وشگفت آور تر اینکه ؛ این نوع از درمان با عصاره لیمو تنها سلول های سرطانی بدخیم را از بین میبرد و بر روی سلول های سالم تاثیر نمی گذارد .

منبع : موسسه علوم  بهداشت ،  819 N. L.L.C.   خیابان   کیوز بالتیمور ،  MD1201

 

 

 

 


دانستنیها

محتوای مرتبط