برتری قرآن بر سایر سخنان، مانند برتری خداوند است بر بندگانش. *پیامبر اکرم (ص)* ____________________________ خداوند قلبی را که جایگاه قرآن است هیچگاه عذاب نمی کند. *پیامبر اکرم (ص)* ____________________________ حاملان معارف قرآن، سرشناسان اهل بهشت اند. *پیامبر اکرم (ص)* ____________________________ بالاترین عبادتها قرائت قرآن است. *پیامبر اکرم (ص)* ____________________________هر مرد و زن مکتبی و با ایمان به عنوان یک حق واجب الهی باید قرآن را یاد بگیرد. *پیامبر اکرم (ص)* ____________________________ اخیار شما (بهترین شما) کسانی هستند که قرآن را خوب یاد بگیرد و معارف آن را به دیگران یاد بدهند. *پیامبر اکرم (ص)* ____________________________ قرآن را فرا بگیرید زیرا احسن الحدیث است و در قرآن مطالعه کنید زیرا بهار قلوب است. *امام علی (ع)* ____________________________ قرآن نور است، برای شما از سوی خدا نور و کتاب روشن کننده ای آمده است. *مائده آیه 15* ____________________________ اگر ما این قرآن را بر کوه نازل می کردیم مشاهده می کردی که کوه از ترس خدا خاشع و ذلیل و متلاشی می گشت. *حشر آیه 21* ____________________________ و این قرآن کتابی است که ما آن را با برکت و خیر بسیار فرستادیم از آن پیروی کنید و پرهیزکار شوید باشد که مشول رحمت و لطف ایزد قرار گیرید. *انعام آیه 155* ____________________________ از رسول خدا سوأل شد که افضل اعمال کدام است فرمود قرائت قرآن است حتی در لحظه مرگ زبان بتلاوت قرآن مترنم باشد. *پیامبر اکرم (ص)*
سه شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٥
صفحه اصلي > اخبار 
نظرسنجی
سایت مرکز قرآن و عترت را چگونه ارزیابی می کنید؟

خوب
متوسط
ضعیف

اوقات شرعی
اخبار > پیام تسلیت مرکز قرآن وعترت شهید فیروزی به مناسبت درگذشت مادر شهیدان فیروزی


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسلیت

پیام تسلیت مرکز قرآن وعترت شهید فیروزی به مناسبت درگذشت مادر شهیدان فیروزی

سمه تعالی

درگذشت مرحومه حاجیه خانم «ماهرخسار گتکی» مادر مکرمه شهید بزرگوار کوروش فیروزی مدیر فرهنگی و مسئول کانون قرآن وعترت دانشگاه، موجب تالم و تاثر فراوان گردید. کانون قرآن وعترت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که به برکت وجود مردان بزرگ و خون عزیزانی چون شهید کوروش فیروزی به ثمر نشسته است، بی تردید مرهون زحمات و بردباری چنین مادران با ایمان و آزاده ای است.
خادمان قرآن دانشگاه ضمن عرض تسلیت این مصیبت به همه دانشگاهیان وخانواده معزز «شهید فیروزی » ، از درگاه خداوند متعال برای این مادر صبور و فداکار، غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان اجر و شکیبایی مسالت می نمایند.

مرکز قرآن وعترت شهید فیروزی دانشگاه٠٩:٢١ - 1395/08/25    /    شماره : ١٣٨٤٦    /    تعداد نمایش : ٣٥خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5715 | بازدید امروز : 53 | کل بازدید : 36021 | بازدیدکنندگان آنلاين : 7 | زمان بازدید : 0.3500